Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Agentūros atstovai susitiko su parolimpinių žaidynių čempionais

Agentūros atstovai susitiko su parolimpinių žaidynių čempionais

Europos socialinio fondo agentūros atstovai praėjusią savaitę dalyvavo Valstybinio studijų fondo (toliau – Fondas) organizuotame susitikime su parolimpinių žaidynių čempionais Lietuvos aklųjų riedulio (golbolo) rinktinės nariais ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministru Rolandu Zuoza. Renginyje buvo pristatyta Fondo veikla, aptarti aukštojo mokslo prieinamumo, sporto, paramos neįgaliesiems klausimai, praktinė projekto „Studijų prieinamumo didinimas“ nauda.


Aklųjų riedulio rinktinės žaidėjai – Mantas Brazauskis, Justas Pažarauskas ir Genrik Pavliukianec – dar visai neseniai laiką leisdavo ne tik treniruotėse, bet ir aukštųjų mokyklų auditorijose. Parolimpiečiai pasakojo, kad gautas tikslines išmokas (152 Eur per mėn.) panaudojo išties prasmingai – įsigijo įrangos ir paslaugų, labai pravertusių kasdieniame studijų procese. „Parama, kurią gavome studijų metu, buvo išties svarbi. Be to, bent jau mane ji labai motyvavo. Žinojau, kad įstojęs mokytis nebūsiu paliktas vienas, galėsiu gauti įvairią paramą, įsigyti neįgaliesiems būtinos įrangos“, – pasakojo G. Pavliukianec.

 

Parolimpiečiai paragino ir kitus neįgaliuosius drąsiai rinktis studijas: „Dėstytojai yra tikrai supratingi, geranoriški, o studentai – labai draugiški ir tolerantiški“, – savo patirtimi dalijosi ir kitus drąsino M. Brazauskis. Jam pritarė ir J. Pažarauskas, patikinęs, kad ir pats, siekdamas aukštojo mokslo, sulaukdavo pagalbos ir supratimo akademinėje aplinkoje.

 

Renginio pabaigoje čempionai linkėjo visiems neįgaliesiems turėti svajonių, o galimybių jas įgyvendinti tikrai atsiras.
Šaltinis 

Komentarai

{{msg}}

Komentaras bus išpublikuotas, kai jį patvirtins administratorius.
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.time | u2date : 'HH:mm:ss'}}
{{comment.comment}}
show_all_comments