Pradžia
lt
En
Iš viso rezultatų:
Pradžia
lt
en

Apie ESF Akademiją

ESF Akademija – tai projektas, kuris kasmet suburia moksleivius iš visos Lietuvos, pakviesdamas juos susipažinti su pačiais įdomiausiais Europos socialinio fondo projektais, klausytis žymių žmonių vedamų nemokamų interaktyvių laidų, dalyvauti įvairiose veiklose, renginiuose bei stovyklose.

Šį rudenį ESF Akademija jau 8-ąjį kartą skelbia mokslo metų pradžią ir kviečia moksleivius išbandyti … savanorystę!

Savanorystė – tai ne tik dalinimasis su kitais. Tai – galimybė tobulėti, plėsti akiratį, įsigyti draugų ir patirties, sutikti bendraminčių, didinti savo kompetencijas. Savanoriaujant auga ir tobulėja tavo asmenybė. Tad kodėl apie tai nesužinojus kur kas daugiau ir neišbandžius ko nors naujo?

Šį semestrą tavęs lauks:

  • 3 ESF Akademijos laidos, kuriose pristatysime įvairias savanorystės formas, jos naudą, savanoriams kylančius iššūkius, rodysime ką realiai veikia savanoriai, o apie savo patirtį savanoriaujant mums pasakos žinomi žmonės tokie, kaip Merūnas ar Svaras iš G&G Sindikato;
  • Apie savo komandos iniciatyvas savanoriaujant pasakosi ESF iniciatyvų žemėlapyje;
  • Jei tavo komanda bus tarp iniciatyviausių, žiūrės laidas ir dar pasikvies draugą žiūrėti kartu, jei išbandys kuo daugiau savanorystės formų, jei užduos klausimus laidų herojams, žodžiu, jei tavo komanda bus viena iš kiečiausių – jūs važiuosite į semestro užbaigimo renginį su pačia smagiausia programa ir dovanomis.


Kaip dalyvauti?

Jei tu kūrybingas, smalsus ir savo kelio ieškantis keturiolikos–devyniolikos metų moksleivis – nedvejok, surink komandą (komandos narių skaičius neribotas), pakviesk kartu dalyvauti bent vieną mokytoją ir užpildyk registracijos anketą iki rugsėjo 30 d.
Kontaktai : el. paštas esf.akademija@esf.lt, tel. (8 5) 241 31 84
Prisijunk prie ESF Akademijos Facebook paskyros